Hayallerinizi Sınırlamayın

Faaliyet Alanlarımızı Keşfedin

Birlikte Daha Güçlüyüz

Hakkımızda

Özgünlük, Fark Yaratır

Blogumuzu İnceleyin

İlk Olmak Değil, Güncel Kalmak

Yayınlarımızı İnceleyin

Sınırların Ötesinde

Neden mi?

Hakkımızda

Türkiye'de, uluslar arası standartlarda, etkin ve güçlü bir fikri mülkiyet koruması için gereken alt yapı, özellikle 2017 senesinin başında yürürlüğe giren 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu ve ilgili mevzuat ile gerçekleştirilmiş olmakla beraber, yurt dışı ve yurt içinde bulunan şahıs, şirket, kurum ve kuruluşların, bu hukuk kuralları çerçevesinde doğru ve etkin biçimde yönlendirilmesi, önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmış bulunmaktadır.

Ankara’da 20 yılı aşkın deneyimi ile hizmet veren KIRCI Avukatlık Bürosu, ana faaliyet alanı olan fikri mülkiyet başta olmak üzere, hizmet verilen diğer alanlarda, karşılıklı güven, dürüstlük, saygı temelinde ve bilimsel ilkeler ışığında, çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

KIRCI Avukatlık Bürosu olarak, hizmet ve kalitenin çok önemli olduğuna; müvekkillerimizin, ortaklarımızın ve paydaşlarımızın, Türkiye'de, fikri ve sınai mülkiyet haklarına ilişkin nitelikli hizmet alma konusunda en iyisine layık olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenlerle, Büromuz, uluslararası standartları karşılamaya ve aşmaya kendini adamıştır.

Büromuzun hizmet kalitesi ile ilgili benimsediği ilkeler, müvekkillerine sağlamakta olduğu tüm hizmetlere yansımaktadır. Faaliyet alanına giren tüm konularda, köklü ve derin bir deneyime sahip olan KIRCI Avukatlık Bürosu, müvekkillerine; hızlı, ayrıntılı ve etkin hizmetlerin verilmesinin gerekliliğine inanmaktadır.

Büromuz, müvekkillerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, kapsamlı ve çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.